Genetic

BO LICZY SIĘ JAKOŚĆ i SMAK

W grupie GENETIC przedstawiamy najbardziej skuteczne, skoncentrowane preparaty, STYMULUJĄCE EKSPRESJĘ DANEJ GRUPY GENOMÓW DNA.

Grupa najnowszych DEDYKOWANYCH ROZWIĄZAŃ do maksymalnego podnoszenia wydajności. STYMULUJESZ DANĄ GRUPĘ DNA ROŚLINY do Maksymalnej aktywności. Dzięki temu uzyskujesz możliwość pełnego wykorzystania jej potencjału, NIEZALEŻNIE OD WARUNKÓW POGODOWYCH.

 • Ferti Genetic BRIX SWEET

  FERTI GENETIC BRIX SWEET to koncentrat białek, substancji organicznych, syntetycznych, mineralnych wyselekcjonowanych w pełnej sprawności molekularnej, służący do stymulacji genomów odpowiedzialnych za produkcję substancji podnoszących koncentrację brixu, cukrów, skrobii w owocu końcowym.

  Cena: od 40zł/l

 • Ferti Genetic REGENERUM

  FERTI GENETIC REGENERACYJNE to koncentrat białek, substancji organicznych, syntetycznych, mineralnych wyselekcjonowanych w pełnej sprawności molekularnej, służący do stymulacji genomów odpowiedzialnych za produkcję substancji regenerujących, oczyszczających tkanki roślinne.

  Cena: od 42,5zł/l

 • FERTI GENETIC REPRODUKTOR

  FERTI GENETIC REPRODUKTOR jest to stymulator rozrodczy roślin służący do zmaksymalizowania rozrodczości roślin i utrzymywania potencjału rozrodczego. Stymulator zwiększa ilość fitohormonów rozrodczych. Serum wpływa na komórki roślinne DNA, pobudzając je do produkcji bardzo wielu substancji i enzymów które w pełni utrzymują potencjał plonowania rośliny. Stosuj w kondycjonowanej wodzie i odczynie wody w przedziale 4,5 – 5,5 pH używając do oczyszczenia i zakwaszenia  wody RED pH +.

  Cena od: 52zł/l

 • SERUM SEEDS

  SERUM SEEDS  to koncentrat aminokwasów roślinnych lewoskrętnych, pojedynczo selekcjonowanych, z makro i makro elementami do odżywiania i stymulacji wczesnozarodkowej.

  Cena: od 32zł/l