POWER MAX CLEAN

CZYSTOŚĆ BEZPIECZEŃSTWO ZYSK

POWER MAX CLEAN to SKONCENTROANY ROZTWÓR substancji powierzchniowo czynnych do usuwania stwardnień wapniowych – magnezowych, rozkładu hydrolitycznego – neutralizacji pestycydów, czyszczenia substancji oleistych w opryskiwaczach oraz czyszczenia maszyn, sprzętu i pomieszczeń.

Czysty opryskiwacz oraz filtry, w pełni sprawne dysze to podstawa w gospodarstwie. Jednocześnie struktura zbiorników opryskiwaczy sprawia, że w mikro porach gromadzą się wszelakiego rodzaju pestycydy w postaci zwapnień. Bardzo często zdarza się, że mamy osad na dyszach bądź po płukaniu opryskiwacza przypalamy kolejną uprawę. Gromadzenie się pozostałości w filtrach i zbiornikach to prawdziwa zmora rolników. Albo będziemy stać przy opryskiwaczu kilka godzin, aby dokładnie wypłukać, albo będziemy musieli używać bardzo drogich preparatów do mycia i dezynfekcji pestycydów czy olejów. Do takich rozwiązań jesteśmy niejako zmuszeni. W przeciwnym razie ryzyko i koszty spalonej części upraw jest bardzo wysokie.

Wychodząc naprzeciw temu problemowi, przedstawiamy nowy produkt w naszej ofercie, czyli POWER MAX CLEAN – koncentrat substancji aktywnych do mycia i czyszczenia opryskiwaczy, sprzętu oraz pomieszczeń. SZYBKO, SKUTECZNIE i TANIO

Stosując koncentrację bardzo mocno obniżyliśmy koszty, dzięki temu preparat jest bardzo skuteczny, szybki w działaniu i EKONOMICZNY.

– TRWALE USUWA TZW. KAMIEŃ czyli osad wapniowo – magnezowy, zarówno z ścianek zbiornika jak i z systemu rozprowadzającego,
pompy filtrów i dysz-rozpylaczy
– Dezaktywuje pestycydy i pozostałe substancje poprzez ich hydrolizę
– Usuwa pozostałości po olejanach z pestycydów jak i olejach używanych do oprysku
– Zapobiega powstawaniu i utrzymywaniu się zestalonych osadów w zbiornikach
– Przystosowany do mycia poprzez urządzenia ciśnieniowe
– Idealny do mycia zewnętrznego opryskiwaczy, maszyn urządzeń i pomieszczeń
– redukuje kwaśne węglany

– Bardzo szybki czas działania, tylko 10-15 min
– po rozpuszczeniu z wodą ulega w pełni biodegradacji
– oszczędza czas i jest bardzo ekonomiczny

Używasz go w normalnej procedurze mycia i płukania opryskiwacza, zarówno z systemem myjącym, jak i bez systemu myjącego.

Ile stosuje się POWER MAX CLEAN

1. Opryskiwacze, które posiadają bardzo duże złogi kamienia wapniowo magnezowego (od 0,5 -0,55 L na 1 000 L wody). Czas płukania 15-20 min. Następnie wystarczy już tylko opłukać woda wg standardowej procedury (NIE MUSISZ ZOSTAWIAĆ cieczy na cały dzień lub dwa)

 

2. Mycie i płukanie po pestycydach, glifosacie, sulfonylomocznika, glinie i innych (od 0,4-0,5 L na 1 000 L wody przez 10-15 min). Następnie wystarczy już tylko opłukać woda wg standardowej procedury

 

3. Myjnie ciśnieniowe do czyszczenia mycia maszyn pomieszczeń i belek opryskiwaczy (80 ml na 100 L wody). Następnie wystarczy już tylko opłukać wodą wg standardowej procedury

POWER MAX CLEAN: CZYSTOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, ZYSK

W związku z wprowadzeniem sprzedaży online przez sklep internetowy oraz specjalistów call center KUPUJESZ W CENACH PRODUCENTA – bez zbędnych kosztów. Wszystkie ceny są oficjalne, bez ukrytych kosztów i zapisów drobnym drukiem.

 

Wartość Produktu POWER MAX CLEAN

 

Podane ceny są cenami netto. Do cen należy doliczyć obowiązujący w danym kraju podatek VAT w PL 23%.

Formy płatności

  1. Przedpłata przelew, karta
  2. Gwarancja bankowa
  3. Pobranie przy dostawie
  4. Wydłużony termin płatności po uzyskaniu limitu kupieckiego
  5. System ratalny Bankowy do 60 rat w kwocie łącznej do 50 tys. PLN, bez zabezpieczeń wekslowych i innych

 

Rodzaj opakowania Wartość w EURO za 1 L Wartość w PLN za 1 L kurs  4,32 Koszt dostawy opakowania netto w PLN
1 L 8,10 35,15 13,50
10 L 6,48 28,02 15,50
20 L 5,78 25,02 18,50

Każdy zakup honorujemy punktami lojalnościowymi, które będzie można wymienić na nagrody, towar lub wyjazdy szkoleniowe.

POWER MAX CLEAN + zakup 100 zł = 2 pkt

POWER MAX CLEAN

Czystość, Bezpieczeństwo, Zysk